Řízená ventilace Zehnder - vzduchotechnické systémy na míru.

autorizovany partner zehnder

Časté dotazy

Jak se mohu seznámit s funkcemi zařízení atd.?

V sídle naší společnosti máme k dispozici větrací jednotku a ukázku rozvodů vzduchu. Případně Vám můžeme domluvit prezentaci přímo ve školícím středisku firmy ZEHNDER.

 

Splňují systémy řízeného větrání a rekuperace Zehnder zákonné předpisy?

Není mnoho vyrobců, kteří by získali pro své produkty tolik certifikátů a cen za design jako právě firma Zehnder. Můžete si byt jisti, že vždy získáte po technické stránce špičkovy produkt a dodržíte všechny zákonné předpisy i s možností čerpání dotací.

 

Lze na systémy ZEHNDER čerpat dotace?

Ano, systémy splňují požadavky programu Nová zelená úsporám a lze na ně čerpat dotace.

 

Jak dobrá jsou řešení firmy Zehnder v otázkách hluku a hygieny?

Všechna řešení komfortního řízeného větrání a rekuperace Zehnder jsou velmi tichá a dosahují velmi nízké hladiny hluku. A v otázkách hygieny je firma Zehnder neporazitelná. Naše větrací trubky s hladkým vnitřním povrchem získaly od renomovaného Hygienického institutu v Poryní potvrzení o snadné údržbě a odstraňování nečistot – potvrzeno také institutem Kunststoffzentrum SKZ.

 

Jaká je energetická účinnost větracích jednotek Zehnder?

Komfortní větrací jednotky jako např. Zehnder ComfoAir Q svými vlastnostmi splňují nejen dnešní evropské energetické standardy, ale dokonce překonávají požadavky pro rok 2020, a to ve třech oblastech: energetické účinnosti, účinnosti rekuperace tepla a ovládání.

 

Není instalace takto inovativních produktů komplikovaná?

Díky použití systému řízeného větrání a rekuperace ZEHNDER jsme schopni se přizpůsobit libovolnému objektu. Jednoduchá instalace, snadné uvedení do provozu, intuitivní ovládání, snadná údržba: Zehnder vyvíjí své produkty tak, aby si jak odborníci, tak i koncoví zákazníci užívali maximálního komfortu.

Odborné poradenství

Potřebujete poradit s výběrem?
Neváhejte se zeptat:

ikonka telefon+420 607 266 102

Po - Pá (8:00 - 18:00)
projekce@volantelace.cz

Kde nás najdete?

Poštovní 108
Bohuslavice u Hlučína

fb

Všechna práva vyhrazena © 2014 - 2020 Volantelace.cz - rekuperace a vzduchotechnické systémy Zehnder Ostrava, Opava a celá ČR
Vytvořil: Poradnyweb.cz