Řízená ventilace Zehnder - vzduchotechnické systémy na míru.

autorizovany partner zehnder

Rozvody vzduchu

Systém řízéného větrání a rekuperace ZEHNDER

Tento systém řízeného větrání a rekuperace je ideální pro rodinné domy. Umožňuje snadnou distribuci vzduchu při zachování dvou důležitých funkcí:

100% čistitelnost celého systému

100% zabránění přenosu hluku mezi místnostmi přes systém vzduchotechniky

Jak je to možné?

Základem každého systému řízeného větrání a rekuperace ZEHNDER je vzduchotechnický rozdělovač vzduchu. Ve většině případů slouží i jako tlumič hluku. Z tohoto rozdělovače vede ke každému výústku samostatná trasa potrubí. Takže v potrubí není žádné větvení či rozbočování a všechny trasy se stýkají až v rozdělovači. Čistící kartáč se tak nemá kde zaseknout a jsme schopni vyčistit všechny trasy od ventilů až k větrací jednotce.

A čistící kartáč je rovněž značky ZEHNDER jako systémové příslušenství k větracím systémům

 

rozvody vzduchu4U systémů ZEHNDER používáme potrubí dvou druhů: Kulaté ComfoTube 90 o průměru 90 mm a ploché potrubí Flat 51 o rozměrech 50x140 mm. Obě potrubí se dodávají v baleních po 20 a 50 m. Díky tomu je v systému vždy minimální počet spojů. Potrubí je flexibilní, ale má vnitřní hladkou vrstvu Clinside, která zabraňuje usazování nečistot a má antibakteriální vlastnosti. Potrubí je držitelem certifikátu SKZ.

 

 

 

 

trubky

Vedení všech druhů potrubí je možné v každé konstrukci - v podhledu, v podlaze i ve stěně. Přizpůsobíme se Vašim požadavkům.

Odborné poradenství

Potřebujete poradit s výběrem?
Neváhejte se zeptat:

ikonka telefon+420 607 266 102

Po - Pá (8:00 - 18:00)
projekce@volantelace.cz

Kde nás najdete?

Poštovní 108
Bohuslavice u Hlučína

fb

Všechna práva vyhrazena © 2014 - 2020 Volantelace.cz - rekuperace a vzduchotechnické systémy Zehnder Ostrava, Opava a celá ČR
Vytvořil: Poradnyweb.cz